Wasze inicjatywy

Wasze inicjatywy

W każdym końcu kryje się nowy początek...

Lata doświadczenia w pracy z ludźmi w żałobie pokazują nam, że część osób chce poprzez różne działania kontynuować dzieło życia swoich zmarłych bliskich lub nadać sens trudnemu doświadczeniu choroby, cierpienia czy śmierci. Być może my – zespół Fundacji – wiemy znacznie więcej niż Ty o tego typu inicjatywach. Na pewno jednak słyszałeś o Memoriale Kamili Skolimowskiej, Memoriale Kusocińskiego, Fundacji „Okularnicy” im. Agnieszki Osieckiej czy Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.

Doskonale wiemy, że nie każdy ma możliwości zarówno finansowe, jak i organizacyjne potrzebne do założenia Fundacji czy zorganizowania raz w roku memoriału. Postanowiliśmy zatem pomóc wszystkim, którzy mają pomysł, wiedzą, co chcą zrobić, brakuje im tylko – lub aż – wiedzy na temat przepisów, doświadczenia, zaplecza prawnego, numeru konta, na które można wpłacać darowizny, czy wreszcie księgowości, która przygotuje dokumenty i odpowiednie rozliczenia. My to wszystko mamy i chętnie się podzielimy się tymi zasobami!

Zatem jeśli masz pomysł, jak chciałbyś upamiętnić bliską Ci osobę, napisz do nas! Oferujemy Ci naszą wiedzę, nasze zaplecze administracyjne, nasz czas. 

Dlaczego chcemy razem z Tobą upamiętnić bliską Ci osobę?

Bardzo podoba nam się myśl, że ludzie, którzy odeszli, w jakimś stopniu żyją w tych, którzy tu pozostają. Że nadal są obecni w tych, którzy, próbując pogodzić się z bolesną stratą, tworząc memoriały, imprezy, wyznaczając sobie przeróżne cele, znajdują sens w swoim cierpieniu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: michaela.dluzniewska@naglesami.org.pl 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.