2013

Zapraszamy na koncert: Kama Grott Movie Project

Będzie to koncert muzyki filmowej - jest on zapowiedzią płyty pt."Ukojenie", która przygotowywana jest na rzecz naszej fundacji.

Kama Grott Movie Project feat. Ola Bieńkowska koncert muzyki fimowej

21 kwietnia, godz. 18:00, SKWER - filia Fabryki Trzciny, Krakowskie Przedmieście 60A (obok pomnika A. Mickiewicza)

Wystąpią:

Kama Grott-Tomaszek - obój

Ola Bieńkowska - wokal

Dawid Lubowicz - skrzypce

Jakub Lubowicz - instrumenty klawiszowe

Michal Grott -  gitara basowa

Koncert znanych kompozycji muzyki filmowej i serialowej w specjalnej aranżacji na obój, skrzypce, instrumenty klawiszowe i gitarę basową. Usłyszymy utwory zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów, m.in. temat z filmu "Lalka", "Polskie Drogi", "07 zgłoś się", kołysanka "Dziecko Rosemary" czy "Moonriver" z filmu "Śniadanie u Tiffaniego". Gościem specjalnym wieczoru będzie Ola Bieńkowska, wokalistka znana m.in. z Brit Floyd - The Pink Floyd Tribute Show. Koncert jest zapowiedzią płyty pt."Ukojenie", która przygotowywana jest na rzecz Fundacji NAGLE SAMI.

Bilet w cenie 10 zł do kupienia przed koncertem w Skwerze.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.